Horoskopy

19. června 2017 04:00

Anna Kopečková

Denní horoskop dle luny pro 19. červen

Uděláme si čas na zklidnění, nenecháme se ničím „rozhodit.“ Obklopíme se věcmi, které máme rádi, pustíme si oblíbenou hudbu, připravíme relaxační lázeň a snažíme se být v pozitivním naladění. Vyhýbáme se negativním lidem, zprávám a informacím.

Luna v Beranu - ubývá

Symbol Želva

Aktivní dny, kdy si máme uvědomit, co opravdu chceme, a ukončit záležitosti nemající budoucnost. Vnímáme svou sílu a máme odvahu ke změnám.

Je pondělí pod vládou beraní energie, pokud možno se vzdáme všech náročných a zatěžujících aktivit jak v rovině psychické, tak i fyzické. Nezdržujeme se v hlučném, zakouřeném prostoru. Odpočinout dáme i našim očím, snažíme se celkově zklidnit.

Pro dobré zažívání dáme přednost celozrnným pokrmům a zeleninovým přílohám a dopřejeme si libové hovězí maso, dodá nám energii. Pijeme-li alkohol, vyhneme se tvrdému alkoholu a vínu, které ještě více rozněcuje ohnivou energii, a volíme raději pivo nebo míchané nápoje a koktejly.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Dnes nám bude slušet bílá a červená.

Z říše kamenů vybereme girasol nebo jaspis červený.

Vonět nám může jemná ambra nebo čokoláda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.