Horoskopy

2. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 2. květen

Dnes je „nebe otevřené“ naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom dát dobrý pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům. Snažíme se být v klidu a míru se sebou i ostatními.

Luna v Raku - přibývá

symbol Žezlo

Připravme se na příval emocí a rychlé změny nálad. Proto opatrně volíme každé slovo, protože to, co řekneme, nelze vzít zpět...

Prohlubuje se naše intuice, vnímáme i to, co nechceme, proto se snažíme omezit napjaté situace, vyhneme se negativním a kritickým lidem. Uděláme si radost, koupíme si něco pěkného nebo si dopřejeme kulturní zážitek...

Při přibývající Luně pečlivě rozhodujeme o svém jídelníčku, zařadíme do něj různé saláty - vyzkoušíme římský salát s rukolou, grilovaným kozím sýrem a ořechy. Také jsou vhodné mléčné produkty, prospěšnější pro naše tělo jsou spíše tvarohové pochoutky a nízkokalorické sýry.

Vyzkoušejme antracitovou barvu v kombinaci s bílou.

Bude nám slušet šperk s hematitem nebo tibetským křišťálem. Svůj byt provoníme vůní bergamotu nebo bílého lotosu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.