Horoskopy

20. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 20. červenec

Dnes vidíme skutečnost v pravém světle, můžeme získat „čisté informace.“ Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Uvědomujeme si vděčnost za vše, co v životě máme, rodinu, přátele, práci i domov.

Luna v Blížencích - ubývá

symbol Žezlo

Pocítíme zvýšenou aktivitu a snahu po komunikaci a výměně informaci s druhými lidmii, energie je proměnlivá, otevřená a přátelská.

Znamení Blíženců podle astromedicíny má háklivější oblast plic, proto se snažíme být co nejvíce v pohybu venku a věnujeme čas i „vědomému dýchání,“ je spoustu příruček, knih a programů, jak se naučit správně dýchat. Máme si uvědomit, že dech je život.

Ráno vstaneme včas a připravíme si dobrou snídani. Uvaříme si zelenou kávu, která podpoří náš metabolismus, snažíme se najíst v klidu, nikam nespěchat. Uděláme si čas i na oběd s kolegy nebo přáteli, dnes je den setkávání a užívání si pěkných chvil s druhými. Večer můžeme zajít na skleničku nebo do restaurace na kvalitní „zlatý mok.“

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Typickou barvou pro Blížence je modrá nebo světle žlutá. Může se nám líbit chryzokol nebo citrín.

Dýchání podpoří eukalypt nebo cedr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.