Horoskopy

20. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 20. duben

Dnes nedostaneme nic zadarmo, vše si musíme vybojovat a zasloužit. Vládne silná energie, která nás může svádět k měření sil s ostatními.

Vyhradíme si čas jen pro sebe, odpojíme se od „příjmu“ a snažíme se vyčistit si hlavu od všech negací, zbytečných a zavádějících informaci. Odpočíváme a relaxujeme, pustíme si oblíbenou hudbu nebo film...

Luna ve Vodnáři - ubývá

20. 4. – symbol Medvěd

Vzdušná energie Vodnářů přináší nový vítr, nápady a spoustu plánů do budoucna. Tyto dny nás učí propojovat duchovní svět s materiálním.

Nezatěžujeme holeně, bedra a kyčle, volíme umírněnější sportovní aktivity; jdeme se projít, můžeme si jít zaplavat a určitě nevynecháme relaxaci v podobě masáže nohou, kterou zvládneme sami, nebo zajdeme za odborníky. Při bolestech střídavě sprchujeme nohy teplou a studenou vodou a natíráme gely s mentolem.

Ve fázi ubývající Luny si můžeme si dopřát více dobrot. Pro ty, kdo nejedí maso, jsou vhodná jídla z soji, tampehu, zeleninové přílohy a polévky nebo sladká jídla. Doplňujeme hořčík, pijeme teplé bylinkové květové čaje - lipový, šípkový nebo heřmánek, který uklidní naší psychiku i zažívání.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

Pro dny ve Vodnáři se hodí světle modrá nebo šarlatová barva.

Z říše minerálů můžeme vybrat granát nebo modrý topaz. Vonět nám může citrónová máta nebo pomeranč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.