Horoskopy

20. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 20. srpen

Uděláme si čas k ponoru do duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Můžeme zkusit zadat otázku s pomocí motivačních karet, a karty nám zcela jistě odpoví a budeme překvapení ze zajímavých odpovědí.

Luna ve Lvu - ubývá

symbol Lotos

Dny plné akce, tvořivosti, chceme si užívat a bavit se. Jsme rozhodní a odvážní, daří se nám v obchodní i pracovní oblasti.

Ve dnech Luny ve Lvu se vyplatí pečovat o vlasy, které jsou dík letnímu slunci vysušené. Na trhu jsou kvalitní výrobky, které dokáží téměř zázraky. Skvělý je také kokosový nebo argánový olej. Necháme si zastřihnout konečky, vlasy se netřepí a tvar účesu dobře drží.

Znamení Lva rádo hoduje, takže i vibrace těchto dnů budou královské. Jsme-li na dovolené, vyzkoušíme místní speciality, jež nás mohou inspirovat i pro domácí vaření. Co vyzkoušet středomořskou kuchyni, která chutná snad každému….

Pozor na operace srdce, zad, cév. Budeme se dobře cítit v tyrkysové nebo bílé.

Zaujmeme šperkem s larimarem nebo aura křišťálem. Ovoníme svůj prostor tonkou nebo pačuli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.