Horoskopy

21. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 21. květen

Zajímavý den, kdy se dík „otevřeným nebesům“ můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Snažíme se být, pokud možno, chvíli sami a odpočinout si od veškerých impulsů zvenčí.

Luna v Rybách – ubývá

symbol Džbán

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Je volný, sváteční den, máme dostatek času, ráno celé tělo uvedeme do chodu svižným cvičením, a protahováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, které natřeme např. arnikovou mastí. Nezapomeneme ani na pěstění pokožky rukou.

Tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě. Vyhneme se masu, uzeninám, různým polotovarům. Uděláme si čas na sváteční, nedělí oběd, nechce-li se nám vařit, zajdeme do oblíbené restaurace. Pijeme čaje podporující zažívání a nervovou soustavu.

Pro dnešek vybereme světle modrou nebo zelenou.

Slušet nám bude měnivý opál nebo labradorit. Pro neděli se hodí vůně královny květin - damašská růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2023

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.