Horoskopy

21. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 21. květen

Zajímavý den, kdy se dík „otevřeným nebesům“ můžeme napojit na Zdroj. Zklidníme dech, vyčistíme hlavu od zbytečných myšlenek a nasloucháme své intuici. Snažíme se být, pokud možno, chvíli sami a odpočinout si od veškerých impulsů zvenčí.

Luna v Rybách – ubývá

symbol Džbán

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Je volný, sváteční den, máme dostatek času, ráno celé tělo uvedeme do chodu svižným cvičením, a protahováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, které natřeme např. arnikovou mastí. Nezapomeneme ani na pěstění pokožky rukou.

Tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě. Vyhneme se masu, uzeninám, různým polotovarům. Uděláme si čas na sváteční, nedělí oběd, nechce-li se nám vařit, zajdeme do oblíbené restaurace. Pijeme čaje podporující zažívání a nervovou soustavu.

Pro dnešek vybereme světle modrou nebo zelenou.

Slušet nám bude měnivý opál nebo labradorit. Pro neděli se hodí vůně královny květin - damašská růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.