Horoskopy

22. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 22. březen

Vládne jangová, mužská síla, dejme pozor na konflikty a měření sil. Můžeme propadat pocitům zmaru a nesmyslnosti života. Naplánujeme si příjemné aktivity, které nás těší. Vhodné je cvičení, volní disciplíny, kdy prověříme svoje fyzické limity.

Někteří mohou pocítit silnou sexuální energii a touhu po spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

symbol Medvěd

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny přejí obchodu a profesnímu posunu. Prioritu má i vzdělávání, získávání nových kontaktů a informací.

Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, procházky, plavání a protahovací cviky. Náročné silové cvičení v posilovně v těchto dnech raději vynecháme. Soustředíme se spíš na relaxaci a péči o tělo, koupele, masáže, odpočinek

I když Luna ubývá vybereme si spíše libové maso, nepřeháníme to ani s kořením. Důležitý je v naší stravě chléb, dáváme přednost žitnému nebo pohankovému, i menší krajíc s vhodnou pomazánkou nebo sýrem nás dokáže dokonale nasytit. Dáme si bílou ředkev nebo kvalitní humus.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Z barevné škály vybereme krásnou kombinaci černé a růžové.

Ozdobit se můžeme šperkem s černým onyxem nebo kunzitem. Vůně eukalyptu uvolní naše dýchací cesty, kopál nás zklidní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.