Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Denní horoskop dle luny pro 22. březen

Vládne jangová, mužská síla, dejme pozor na konflikty a měření sil. Můžeme propadat pocitům zmaru a nesmyslnosti života. Naplánujeme si příjemné aktivity, které nás těší. Vhodné je cvičení, volní disciplíny, kdy prověříme svoje fyzické limity.
Vydáno: 22.03.2017
Věštba na středu
Věštba na středu Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Někteří mohou pocítit silnou sexuální energii a touhu po spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

symbol Medvěd

Luna v Kozorohu – ubývá

Dny přejí obchodu a profesnímu posunu. Prioritu má i vzdělávání, získávání nových kontaktů a informací.

Snažíme se chránit kosti a klouby před přetížením. Prospěje nám umírněný pohyb, procházky, plavání a protahovací cviky. Náročné silové cvičení v posilovně v těchto dnech raději vynecháme. Soustředíme se spíš na relaxaci a péči o tělo, koupele, masáže, odpočinek

I když Luna ubývá vybereme si spíše libové maso, nepřeháníme to ani s kořením. Důležitý je v naší stravě chléb, dáváme přednost žitnému nebo pohankovému, i menší krajíc s vhodnou pomazánkou nebo sýrem nás dokáže dokonale nasytit. Dáme si bílou ředkev nebo kvalitní humus.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen. Z barevné škály vybereme krásnou kombinaci černé a růžové.

Ozdobit se můžeme šperkem s černým onyxem nebo kunzitem. Vůně eukalyptu uvolní naše dýchací cesty, kopál nás zklidní.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama