Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Denní horoskop dle luny pro 22. květen

Je počátek týdne, tento den je podle lunární magie náročný, pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se také říká Bláto, lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany.
Vydáno: 22.05.2017, Martina Hrušková
Věštba na pondělí
Věštba na pondělí Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Beranu - ubývá

symbol Žába

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulsivnost. Dáme pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Protože znamení Berana má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy a zátylku. Šetříme všechny smyslové orgány, i sluch - vyhýbáme se hlučnému prostředí, také zrak - nevysedáváme dlouho u počítače.

Konzumujeme co nejvíc ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Jíme ryby, plodovou zeleninu, hrách, čočku. Pijeme kvalitní vodu, ovocné či zeleninové šťávy, nebo bylinkové a čaje nebo citronádu.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Ti, kteří potřebuji energii zvolí oranžovou, a ti, kteří potřebují zchladit modrou. Z kamenů vybereme citrín nebo larimar.

Naše smysly okouzlí vůně levandule nebo vanilky.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama