Horoskopy

22. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 22. květen

Je počátek týdne, tento den je podle lunární magie náročný, pozor na nepříjemnosti - tomuto dni se také říká Bláto, lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Vše bereme s nadhledem, vytváříme vědomě harmonii a lásku, a posíláme jí na všechny strany.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Žába

Přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulsivnost. Dáme pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Protože znamení Berana má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy a zátylku. Šetříme všechny smyslové orgány, i sluch - vyhýbáme se hlučnému prostředí, také zrak - nevysedáváme dlouho u počítače.

Konzumujeme co nejvíc ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Jíme ryby, plodovou zeleninu, hrách, čočku. Pijeme kvalitní vodu, ovocné či zeleninové šťávy, nebo bylinkové a čaje nebo citronádu.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů.

Ti, kteří potřebuji energii zvolí oranžovou, a ti, kteří potřebují zchladit modrou. Z kamenů vybereme citrín nebo larimar.

Naše smysly okouzlí vůně levandule nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.