Horoskopy

23. června 2017 04:00

Anna Kopečková

Denní horoskop dle luny pro 23. červen

Těžký den, kdy se snažíme nic důležitého neřešit. Můžeme být vztahovační a vytvářet problémy v komunikaci s ostatními. Snažme se soustředit svou mysl na pozitivní věci. Dopřejeme si zážitky, které nás naplňují klidem a zlepší naši náladu (procházka, koupel) nebo si dopřejeme skvělou večeři.

Luna v Blížencích – ubývá

Symbol Hydra

Vzdušný element přináší proměnlivost a vrtkavost. Máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním.

V těchto dnech nám prospěje, když si zacvičíme, protáhneme tělo, oblast páteře, končetin, především paží. Háklivým orgánem Blíženců jsou plíce, proto se snažíme dýchat plynule. Vhodné jsou masáže, plavání nebo bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

Dopřejme si i více tučných jídel, v době vlády Blíženců lépe vstřebáváme tuky, navíc Luna je v ubývajícím cyklu. Pro ty, kdo nejedí maso, to mohou být semínka, saláty s olejovou zálivkou. Pijeme nesycenou vodu, čaje – mátový, třezalkový, z měsíčku, vyhneme se zelenému, který ochlazuje.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému.

Zajímavou kombinací je modrá a zelená.

Bude nám slušet chalcedon nebo zelený aventurín.

Naši mysl povzbudí levandule nebo eukalyptus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.