Horoskopy

23. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 23. květen

Dnes vidíme „za oponu“, skutečnost v pravém světle. Snažíme se ladit se na vyšší vibrace pomocí hudby, meditace, věnujeme čas především sobě. Jsme vděční za vše, co v životě máme, co zažíváme, za dobré i těžší zkušenosti.

Luna v Beranu – ubývá

symbol Žezlo

V tomto cyklu Luny jsme aktivní, chceme změny a snažíme se najít nové zajímavé kontakty.

Luna je v Beranu ve fázi ubývání, před novoluním. Náročné dny, kdy se snažíme bránit chaosu a zbytečné aktivitě. Pozornost věnujeme oblasti hlavy, snažíme se nepobývat v hlučném a zakouřeném prostředí, a zvláště očím, které po celé dny namáháme, dopřejeme péči pomocí obkladů ze světlíku nebo polštářků čaje.

V těchto dnech dáváme přednost ovoci, které konzumujeme spíše ráno a dopoledne. K obědu a k večeři volíme drůbeží nebo krůtí maso. Uvaříme si čočkovou polévku, cuketu, dýni Hokaido, lečo z paprik a cibule, přidáme tofu.

Dnes nám bude slušet kombinace červené a bílé. Z kamenů vybereme rubín v zoisitu nebo selenit.

Svůj osobní prostor provoníme citronovou trávou nebo mátou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.