Horoskopy

24. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 24. květen

Den je vhodný pro ponor do naší duše, získáváme snadněji informace, můžeme navštívit astrologa, vědmu a dovědět se něco více o skrytých silách, které na nás působí, cyklech Luny a dalších planet a dalších vlivech, o kterých nevíme.

Luna v Býku – ubývá

symbol Karma

Dny Luny v Býku náš učí pochopit a přijmout zákonitosti přírody a hmoty v našem životě.

Při cyklu Luny v Býku je energie pomalejší, musíme se nutit do všech činností, které je třeba udělat.

Uleví nám masáž šíje a zad, voňavé koupele. Naší pleti dodáme výživu přírodními produkty, krémy a maskami s arganovým nebo kokosovým olejem.

Luna v Býku je v ubývajícím cyklu, přesto to nepřeháníme s tučnými, kořeněnými ani sladkými potravinami. Pijeme preventivně čaj proti chrapotu a zánětu v krku. Můžeme si dopřát i něco ostřejšího nebo si uvaříme šalvějový čaj, skvěle poslouží i šťáva z červeného grepu nebo voda s citronem.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Typickou kombinací pro dnešní den je svěží zelené a růžová.

Z kamenů vybereme rodonit nebo malachit. Vůně opia nebo růže nám dodá dobrou náladu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.