Horoskopy

25. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 25. březen

Je vhodný čas pro zklidnění duše, meditaci, utřídění myšlenek a osobních cílů pro budoucnost. Můžeme nalézt řešení problémů, které jsme po dlouhý čas nedokázali vyřešit. Jsme opatrní na to, co konzumujeme, vyhneme se tučné a kořeněné stravy a alkoholu.

symbol Žezlo

Luna ve Vodnáři – ubývá

Rádi komunikujeme, vládne přátelská atmosféra, nechceme se dát příliš svazovat starostmi.

Ráno nemusíme nikam spěchat, zahájíme den protahováním a sprchou, a dopřejeme si v klidu vydatnou snídani. Pozornost věnujeme hlavně nohám v oblasti lýtek; aplikujeme masáže kafrovým nebo kaštanovým extraktem. Čas Luny ve Vodnáři je vhodný k barvení vlasů, vlasovým zábalům a vlasové péči.

Ve dnech ubývající Luny tělo nezadržuje, a proto máme možnost ochutnat více kalorických dobrot. Zajdeme do oblíbené restaurace na oběd nebo večeři. Můžeme vyzkoušet speciality z ryby nebo zvěřinu. Dostatečně pijeme, ale pozor na přemíru alkoholu a dalších povzbuzujících nápojů.

Z barevné škály vybereme tmavě modrou, která se skvěle doplňuje se světle růžovou. Ozdobit svůj outfit můžeme růžovými perlami nebo lapisem.

Můžeme vybrat vůni orientálního koření nebo lékořice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.