Horoskopy

25. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 25. červenec

Dnes bychom měli být opatrní, spojuje se síla Levharta a Lva. Můžeme cítit silné napětí a vyvolávat hádky. Vyhýbáme se sporům s kolegy a nadřízenými. Neshody mohou propuknout i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme si na příhodnější dobu, kdy se nám bude dařit.

Luna ve Lvu - přibývá

symbol Levhart

Ohnivá energie lvího znamení přináší touhu uspět a být vidět i tendence k utrácení, nákupům, zábavě a radovánkám.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém, proto vše, co uděláme pro tyto části těla se nám vrátí. Vyhneme se všemu, co naše srdce zatěžuje, těžká, fyzická práce, stres. Naplánujte si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace. Určitě se objednáme ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy jsou hustější a pevnější.

Snažíme se jíst střídmě, tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – paprika,lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě, kousek kvalitní hořké čokolády, cheescake.

Slušet nám může okrová nebo světle zelená. Z kamenů vybereme záhnědu nebo jantar.

Aromaterapie – udělá nám radost vůně vanilky nebo pižma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.