Horoskopy

25. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 25. květen

Znamení Býka je pod vládou Venuše, která je patronkou lásky a umění. Snažíme se uspořádat svoje plány i v oblasti finanční. Uděláme si rituál na podporu prosperity. Zapálíme zelenou svíčku, přidáme své oblíbené kameny a soustředíme mysl na vizualizaci hojnosti v oblasti hmotné i duchovní.

Provedeme v době Novoluní v 21:44 hod.

Luna v Býku – Novoluní 21:44

Symbol Hydra

Den, kdy dle lunární magie je lepší nic důležitého neřešit, prožíváme vše velmi emotivně a silně. Můžeme být vztahovační a v komunikaci s ostatními vyvářet zbytečné problémy. Snažme se soustředit mysl na pozitivní věci, na plánování budoucnosti.

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativní stránku. Je dobré pobýt o samotě. Co v tento den naplánujeme, to má šanci objevit se v našem životě.

Dnes si dopřejeme krásnou kombinaci bílé se zlatou.

Z kamenů se vybereme šperky s ametystem nebo sugilitem. Pro Novoluní zvolíme vůni šalvěje nebo myrhy.

Dnes je vhodná bílá v kombinaci s černou. Z kamenů se nám nabízí křišťál nebo onyx. Svůj osobní prostor vyčistíme bílou šalvějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.