Horoskopy

25. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 25. květen

Znamení Býka je pod vládou Venuše, která je patronkou lásky a umění. Snažíme se uspořádat svoje plány i v oblasti finanční. Uděláme si rituál na podporu prosperity. Zapálíme zelenou svíčku, přidáme své oblíbené kameny a soustředíme mysl na vizualizaci hojnosti v oblasti hmotné i duchovní.

Provedeme v době Novoluní v 21:44 hod.

Luna v Býku – Novoluní 21:44

Symbol Hydra

Den, kdy dle lunární magie je lepší nic důležitého neřešit, prožíváme vše velmi emotivně a silně. Můžeme být vztahovační a v komunikaci s ostatními vyvářet zbytečné problémy. Snažme se soustředit mysl na pozitivní věci, na plánování budoucnosti.

Symbol Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné věci a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativní stránku. Je dobré pobýt o samotě. Co v tento den naplánujeme, to má šanci objevit se v našem životě.

Dnes si dopřejeme krásnou kombinaci bílé se zlatou.

Z kamenů se vybereme šperky s ametystem nebo sugilitem. Pro Novoluní zvolíme vůni šalvěje nebo myrhy.

Dnes je vhodná bílá v kombinaci s černou. Z kamenů se nám nabízí křišťál nebo onyx. Svůj osobní prostor vyčistíme bílou šalvějí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.