Horoskopy

26. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 26. duben

Novoluní se odehrává v prvním ohnivém znamení, je nejlepší čas na změny. Máme sílu a vůli uskutečnit to, co chceme.

Luna v Beranu – Novoluní 14:16

symbol Labuť a Lampa

Dostáváme novou energii a otevírají před námi nové možnosti. Plánujme, sbírejme a třiďme informace; především bychom si měli udělat jasno v tom, co opravdu chceme. Uděláme si osobní rituál – připravíme si stůl nebo oltář, zapálíme červenou svíci a přejeme si posílit vůli, úspěch, sebevědomí a zdar pro naše nové projekty.

symbol Labuť

Poslední den lunárního cyklu, který nenastane v každém měsíci. Znamená rovnováhu mezi dobrem a zlem, světlou a temnou stranou. V tento den se snažíme vše rozdělané dokončit. Postupujeme k novému začátku, jsou před námi možnosti, jichž se snažíme využít. Odpočíváme, relaxujeme, čistíme svou srdeční čakru a přijímáme z Univerza energii pro nadcházející období.

symbol Lampa

Novoluní je nový začátek, vyčerpání starého a energie k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a rozvinout pomocí vizualizace svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a čistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.

Dnes nám bude slušet karmínová s bílou.

Z říše kamenů můžeme vybrat sugilit nebo granát. Pro novoluní můžeme vybrat vůni kadidla nebo šalvěje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.