Horoskopy

27. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 27. březen

Dnes si raději vezměme volno a zůstaňme doma. Ve spojení s Lunou v Rybách budeme dnešek prožívat velmi emocionálně a můžeme vytvářet zbytečné problémy. Jsme vztahovační a lítostiví, každá maličkost se nás dotkne. Snažme se myslet na vše pěkné, co nás potkalo, a plánujme budoucnost.

Luna v Rybách - ubývá

symbol Hydra

Vládu přebírají emoce, zahltí nás romantika, snaha odpoutat se od reality všedního dne.

Jako poslední znamení zvířetníku ovládají Ryby nohy – chodidla, nárty, kotníky, to jsou oblasti, o něž pečujeme. Energie těchto dnů je přijímající, i naše tělo dokáže vstřebat více živin. Uděláme si koupel, a masáž celého těla, nejvíce pozornosti věnujeme našim nohám.

Při ubývající Luně můžeme jíst víc, než jsme běžně zvyklí; lépe trávíme a naše tělo toho méně ukládá. Dopřejeme si i sacharidová jídla, ale spíše k snídani a v dopoledních hodinách.

Odpoledne a večer volíme spíše méně kalorická jídla.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Nebojme se romantických barev růžové, světle zelené nebo modré. Z kamenů můžeme vybrat světle růžový rodonit nebo opál. Vonět nám může exotická myrha nebo jasmín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.