Horoskopy

27. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 27. červen

V tento den se energie potravy plně transformuje na energii astrální. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je vhodný čas na změny, musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát…

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Jednorožec

V těchto dnech si chceme užívat a bavit se, vyrážíme do společnosti a za kulturou.

Pečujeme o vlasy, necháme si zastřihnout konečky vlasů, které pak lépe drží tvar účesu. Hlavním orgánem, který tento cyklus ovládá, je srdce a cévní systém, který aktivním pohybem rozproudíme. Cvičení bychom neměli přehánět; cítíme-li se unaveni, dopřejeme tělu odpočinek a relaxaci „s nohama nahoře“.

I když luna přibývá, věnujeme náležitou pozornost všemu, co jíme. Přednost dáme sezonní stravě, na trhu už máme domácí zeleninu i ovoce. Navštívíme farmářské prodejny nebo trhy a vybereme kvalitní potraviny. Dopřejeme si dobrý mok v podobě skleničky vína nebo piva.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Bude nám slušet modrá a bílá.

Ozdobíme se šperky se zirkony nebo larimarem. Bude nám vonět máta nebo pačuli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.