Horoskopy

27. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 27. červenec

Dnes je naše mysl otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je vhodný čas ke změnám, musíme si však uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát. Při rozhodování můžeme vyzkoušet i kineziologický test nebo jinou alternativní informační metodu.

Luna v Panně – přibývá

symbol Jednorožec

V tyto dny nám vadí nejistota, chaos a nepořádek, snažíme se o řád, dbáme na detaily. Nedoporučuje se řešit emocionální a partnerské problémy.

Háklivější je zažívání, pomůže nám dostatek cvičení a pohybu. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením, proto je dobré dbát na skladbu stravy. Energie Panny je pečlivá, věnujeme čas úklidu svého prostoru doma i v práci. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

Za přibývající Luny se snažíme omezit kalorické potraviny. Méně solíme, vhodná je teplá zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě se zachovají všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, prospěje nám také kefír nebo syrovátka.

Pozor na konzumaci tučných a kořeněných jídel, na operace v oblasti střev a zažívacího traktu.

Z barevného spektra vyzkoušejme zelenou a bílou. Krásným kamenem je malachit nebo magnezit.

Dobrou náladu nám přinese vůně levandule nebo rozmarýny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.