Horoskopy

27. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 27. duben

Dnes bychom měli být opatrní, aby se z hojnosti nestala přesycenost. Proto věnujeme pozornost svému tělu, ale i duši. Užíváme si, ale myslíme i na druhé, jsme štědří, a obdarováváme své přátele, rodinu i blízké. Pokoušíme se o rovnováhu v duchovní, duševní i hmotné sféře.

Luna v Býku – přibývá

symbol Roj hojnosti

Luna v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, kterým i my podléháme. Učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Znamení Býka ovládá oblast šíje a krku, štítné žlázy. Necháme si promasírovat oblast zátylku, uvolnit napětí, což se odrazí i v celkovém uvolnění těla a mysli. Je jaro, počasí je proměnlivé, volíme oblečení o více vrstvách. Ideální termín pro návštěvu kosmetického studia, všechny krášlicí a vyživující kúry působí velmi efektivně.

V těchto dnech tělo ukládá, a tak vybíráme stravu, která je méně kalorická. Polévky, netučná masa, saláty a ovoce. Vyhneme se přílohám, vyloučíme z jídelníčku brambory i pečivo. Dostatečně pijeme. Bolí-li nás v krku, uvaříme si majoránkový nebo šalvějový čaj.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů.

Zvolíme mechovou zelenou nebo lososovou barvu. Z vůní bulharskou růži nebo bergamot.

Z kamenů růžový kunzit nebo zelený turmalín – verdelit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.