Horoskopy

28. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 28. červen

Koncentrujeme se na vše, co je pro nás důležité. Nerozptylujeme se informacemi, které zbytečně zaměstnávají naší pozornost. Snažíme se být s lidmi, kteří nás inspirují k pozitivním změnám. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, a uvědomujeme si, že budoucnost je jen v našich rukách…

Luna v Panně - přibývá

symbol Jeřáb

Luna v Panně nás učí řádu a soustředění na vše, co děláme, snažíme se být tolerantní.

V těchto dnech mají citlivější jedinci problémy s trávením, které je nutno podpořit správným výběrem stravy. Důležitý je pohyb a cvičení, kterým rozproudíme energii těla i peristaltiku střev. Věnujeme péči pleti, vlasům i nehtům, zajdeme si ke kadeřníkovi a na manikúru.

Luna přibývá, proto volíme méně kalorickou stravu s vyšším obsahem vlákniny. Začneme vydatnou snídaní, k obědu si připravíme těstoviny Shirataki, dušenou zeleninu nebo libové maso se zeleninovou oblohou.

Pozor na přemíru alkoholu, méně solíme, operace v oblasti ledvin a pánve. Zvolíme kombinace země-nebe, hnědou s blankytně modrou.

Z kamenů vybereme tygří oko. Bude nám vonět gardénie nebo máta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.