Horoskopy

28. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 28. červenec

Snažíme se pobývat v inspirujícím prostředí a být s lidmi, kteří nás směrují k pozitivním změnám. Nerozptylujeme informacemi, které jsou nám k ničemu. Navštívíme léčitele, astrology a věštkyně, ale neměli bychom zapomínat, že naše budoucnost je v našich rukách…

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Jeřáb

Snažíme se být v harmonii se sebou i ostatními. Naplánujeme setkání s přáteli nebo s rodinou.

V těchto dnech je důležité dobře pečovat o ledviny a močové cesty. V letním období se naše tělo víc potí, snažíme se důsledně dodržovat pitný režim.. Hodně času trávíme venku u vody. Z mokrých plavek se ihned převlékáme, na večerní posezení venku si bereme raději teplé oblečení, nebo deku.

Vybíráme si lehčí stravu, i při letním grilování dáváme přednost zelenině, vyzkoušíme lilek, kukuřici, cuketu, nebo papriky. Můžeme si připravit grilované sýry s oblohou. Popíjíme domácí limonády, pivo, vinný střik nebo vychlazený zelený nebo mátový čaj.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol.

Pro dnešek zvolíme jemné, pastelové tóny růžové nebo béžové. Může se nám líbit pietersit nebo kunzit. Zvolíme vůni růže nebo gardénie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.