Horoskopy

29. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 29. červen

Dnes se nám daří napojit se na vyšší Zdroj, měli bychom dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou splnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, a také povzbuzujícím látkám a nápojům. Snažíme se být v pohodě a harmonii se všemi a vším, co je kolem nás.

Luna v Panně – přibývá

symbol Žezlo

V tyto dny se soustředíme na pořádek a na dokončení povinností pracovních i osobních.

Nastává ideální doba k regeneraci vlasů, nehtů i pokožky. Uděláme si čas na peeling celého těla, můžeme použít speciální přírodní přípravky nebo také lufy, které dokážou tělo skvěle prokrvit. Na vlasy naneseme výživné masky, stejně tak i na citlivou pleť obličeje.

Den začneme vydatnou snídani, snažíme se nespěchat, pečlivě koušeme každé sousto. Během dne si dopřáváme kvalitní jídlo v menších dávkách. Živnou kvalitou těchto dnů je sůl; její působení je zesíleno, a proto solíme méně. Pijeme vlažné nálevy z máty nebo směsi na podporu trávení.

Krásnou letní kombinaci je písková s bílou.

Jako doplněk zvolíme šperk s jaspisem obrázkovým nebo záhnědou. Bude se nám líbit vůně jasmínu nebo malin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.