Horoskopy

29. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 29. červenec

Dnes je den spojení s „neviditelným světem,“ naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom si dát pozor na to, co si přejeme, naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, povzbuzujícím látkám a nápojům, tak, aby naše mysl byla nezatížená.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Žezlo

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu ve vztazích s našim nejbližším okolím.

Určitě věnujeme pozornost našim ledvinám, pomůže nám teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení na míči nebo s kruhem. Pěstíme pleť obličeje, ale nezapomene ani na ruce. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro letní pohodu si dopřejme příjemné, kulturní zážitky nebo setkání s přáteli.

Pro podporu ledvin můžeme pít různé detoxikační a odvodňovací směsi, jako je např. mateřídouškový nebo šípkový čaj. Uvaříme si fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny, maso raději vynecháme. Práci ledvin podpoří brusinky, kompot, džem nebo sušené plody.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Vybereme karmínovou nebo růžovou. Z kamenů čaroit nebo rodonit. Může nám vonět citrus nebo máta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.