Horoskopy

29. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 29. květen

Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas na změny; chceme-li však něco přijmout, musíme se něčeho vzdát. Necháme se vést vlastní intuici, v případě, že si nevíme rady, můžeme nahlédnout do „orakula“ tarotových nebo motivačních karet.

Luna v Raku - přibývá

symbol Jednorožec

Prožíváme emoce a rodinné vztahy, navštívíme své milé, pozveme nebo navštívíme rodiče, příbuzné.

Naše tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením, zvolíme procházku nebo lehčí, protahovací cviky. Luna nám radí jít si zaplavat. Pečujeme také o pleť, dekolt a prsa, použijeme krémy s kozím mlékem, které skvěle hydratují a vyživují naší pokožku.

Citlivější je zažívání, žlučník, játra; vyhneme se mastným, smaženým a kořeněným jídlům. Pochutnáme si na těstovinách, sladkých a mléčných jídlech. Kdo se snaží jist dietně, ať si připraví pohankovou kaši, zelené fazolky, špenát nebo saláty. Pijeme nesycenou vodu, nebo domácí limonády s ovocem, medem, stévií.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou.

Můžeme zvolit holčičí kombinací světle růžové s bílou. Slušet nám bude šperk s perletí nebo labradoritem.

Vyzkoušejme omamnou vůni mléčné ambry nebo vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.