Horoskopy

29. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 29. květen

Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas na změny; chceme-li však něco přijmout, musíme se něčeho vzdát. Necháme se vést vlastní intuici, v případě, že si nevíme rady, můžeme nahlédnout do „orakula“ tarotových nebo motivačních karet.

Luna v Raku - přibývá

symbol Jednorožec

Prožíváme emoce a rodinné vztahy, navštívíme své milé, pozveme nebo navštívíme rodiče, příbuzné.

Naše tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením, zvolíme procházku nebo lehčí, protahovací cviky. Luna nám radí jít si zaplavat. Pečujeme také o pleť, dekolt a prsa, použijeme krémy s kozím mlékem, které skvěle hydratují a vyživují naší pokožku.

Citlivější je zažívání, žlučník, játra; vyhneme se mastným, smaženým a kořeněným jídlům. Pochutnáme si na těstovinách, sladkých a mléčných jídlech. Kdo se snaží jist dietně, ať si připraví pohankovou kaši, zelené fazolky, špenát nebo saláty. Pijeme nesycenou vodu, nebo domácí limonády s ovocem, medem, stévií.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme si ani nestříháme vlasy, slábnou.

Můžeme zvolit holčičí kombinací světle růžové s bílou. Slušet nám bude šperk s perletí nebo labradoritem.

Vyzkoušejme omamnou vůni mléčné ambry nebo vanilku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.