Horoskopy

3. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 3. červen

Dnes poznáváme minulost, své kořeny i svůj osud. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, povídejme si o našich předcích, o historii našeho rodu. Získáme tím informace, s nimiž můžeme pracovat a tak pozitivně měnit svůj život, i osudy příslušníků rodiny.

Luna ve Vahách - přibývá

symbol Fontána

Luna ve Vahách nás určí trpělivosti, pochopení a diplomacii osobních i pracovních vztazích.

V těchto dnech pečujeme o ledviny, pomůže nám teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení. Pěstíme pleť obličeje, ale nezapomene ani na ruce, upravujeme obočí. Pro psychickou pohodu zvolíme příjemné kulturní zážitky, nebo setkání s přáteli.

Práci ledvin podpoříme popíjením odvodňovacích čajových směsí. Uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny, maso raději vynecháme. Pomohou nám také brusinky - kompot, džem nebo sušené plody.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder.

Dnes zvolíme nebeskou modrou v kombinaci s černou. Jdeme-li do společnosti vezměme si oblíbený šperk např., s opálem nebo labradoritem.

Naše smysly omámí vůně oudu nebo damašské růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.