Horoskopy

3. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 3. květen

Dnes se snažíme zbavit omezení v našem životě. Můžeme se snadněji zbavit podvědomých negativních vzorců, a tak uzavřít minulost. Je to den zdraví, léčebné prostředky na nás působí silněji. Je to doba na rozjímání, léčení, studium a příjem informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Fénix

Energie těchto dnů přináší pokrok, sebevědomí a vášně. Touhu uspět a být viděn i tendence k utrácení, nákupům, zábavě a radovánkám.

Znamení Lva má vliv na srdce, cévní systém. Vyhneme se všemu, co srdce zatěžuje – těžké fyzické práci, stresu. Naplánujte si romantiku, večer při svíčkách, návštěvu oblíbené restaurace nebo vinárny. Určitě se objednáme ke kadeřníkovi na stříhání, vlasy budou hustší a pevnější.

Ve dnech přibývající Luny jíme zeleninovou stravu, především červené a zelené barvy – papriku, lusky, cukety i lilek. Chceme-li mlsat, tak zdravě – kousek kvalitní hořké čokolády, tvarohové dortíky a jídla s dostatkem vlákniny. Vyzkoušejme jídla východní kuchyně nebo row stravu.

Pozor na operace srdce, zad a cév.

Ke lvímu znamení patří jasné barvy, žlutá oranžová a zlatá. Slušet nám bude imperiál topaz nebo diamant.

Svůj osobní prostor provoníme vůní růže nebo geránia.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.