Horoskopy

3. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 3. srpen

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se realizovat lásku různými způsoby – přátelskou pomocí, úsměvem, darem nebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Střelci – přibývá

symbol Pohár

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, nabíjejí nás cesty, dobrodružství a zážitky.

V energie Střelce nám pohyb svědčí, ale nepřeháníme ho. Snažíme se nepřetěžovat kyčle, boky, holeně. Věnujeme se také lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž nebo na vyčištění a regeneraci pleti, pozornost věnujeme údržbě pleti celého těla.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce. Obezřetně volíme tuky, jež používáme při vaření; nejlepší je kvalitní olivový, slunečnicový nebo avokádový olej. V parném létě nám stačí lehčí strava, zeleninový salát, letní polévka, bulgur nebo netučné ryby.

Pro dnešek vybereme svítivou žlutou s bílou. Můžeme vybrat šperk s citrínem nebo girasolem.

Vonět nám bude pačuli nebo vetiver.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.