Horoskopy

3. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 3. srpen

Den, který přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se realizovat lásku různými způsoby – přátelskou pomocí, úsměvem, darem nebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Střelci – přibývá

symbol Pohár

Vzestupná energie; dny přejí radosti, setkání, obchodu a výměně názorů a informací. Prospívá nám pohyb, nabíjejí nás cesty, dobrodružství a zážitky.

V energie Střelce nám pohyb svědčí, ale nepřeháníme ho. Snažíme se nepřetěžovat kyčle, boky, holeně. Věnujeme se také lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž nebo na vyčištění a regeneraci pleti, pozornost věnujeme údržbě pleti celého těla.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce. Obezřetně volíme tuky, jež používáme při vaření; nejlepší je kvalitní olivový, slunečnicový nebo avokádový olej. V parném létě nám stačí lehčí strava, zeleninový salát, letní polévka, bulgur nebo netučné ryby.

Pro dnešek vybereme svítivou žlutou s bílou. Můžeme vybrat šperk s citrínem nebo girasolem.

Vonět nám bude pačuli nebo vetiver.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.