Horoskopy

30. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 30. červen

Dnes se snažíme zbavit omezení v našem životě, můžeme snadněji uzavřít minulost a zbavit se negativních vzorců. Je to den léčení, podpůrné prostředky na nás působí silněji. Vhodný čas k rozjímání, studiu a příjmu informací, které nás posunou k očekávaným změnám.

Luna v Panně - přibývá

symbol Fénix

V tyto dny nám vadí nejistota, chaos a nepořádek, snažíme se o řád, dbáme na detaily. Nedoporučuje se řešit emocionální a partnerské problémy.

Ve dnech Panny je citlivější naše zažívání. Dbáme na dostatek pohybu, také cvičení podpoří práci našich střev. Citlivější lidé mohou mít problémy s trávením potravy, proto je dobré dbát na její skladbu. Staráme se o tělo, vlasům prospěje úprava, nový střih, barva, maska nebo zábal.

Za přibývající Luny se snažíme omezit příjem kalorických potravin. Méně solíme, vhodná je zelenina, nejlépe dušená v páře, díky této úpravě budou zachovány všechny vitamíny. Pijeme čaje a nápoje na podporu práce střev, různé bylinné nálevy, které pijeme během dne.

Pozor na konzumaci tučných a kořeněných jídel, operace v oblasti střev a zažívacího traktu

Pěknou „zemní“ kombinací je zelená a hnědá. Krásným kamenem je prehnit nebo bronzit.

Bude nám vonět šalvěj nebo rozmarýn.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.