Horoskopy

31. března 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 31. březen

Necháme se vést intuicí a moudrostí těla; řekne nám, co mu prospívá. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je vhodný čas pro změny; musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát.

Luna v Býku – přibývá

symbol Jednorožec

Cyklus Luny v Býku nás učí dodržovat sliby, které jsme dali ostatním. Také vnímat krásu a užívat si život ve všech jeho aspektech.

Luna v Býku je smyslná, tyto dny jsou romantické. Dopřejme si kulturní zážitek, navštivme galerii, projděme se jarní přírodou, zajdeme do divadla nebo kina. Dáme si skleničku vína nebo dobrého piva, skvělou kávu, posedíme s rodinou nebo přáteli.

Luna přibývá, s jídlem to nepřehánějme, určitě se vyhněme opuletnímu obědu nebo večeři. V těchto dnech je náš krk choulostivější, a proto preventivně přidáváme do jídla přírodní antibiotika – cibuli a česnek. Pijeme lipový a šalvějový čaj.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů. Z barev vybereme zelenou nebo fialovou.

Říše kamenů je bohatá, vyzkoušejme sílu čaroitu nebo chryzokolu. Dnes nám může vonět santal nebo růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.