Horoskopy

4. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 4. červen

Nepouštíme se do nových aktivit, dokončujeme to, co jsme již započali. Provádíme očistné procedury, čistíme svou mysl, pomocí meditace nebo vizualizace. Nezapomínáme ani na i fyzické tělo, vhodné jsou koupele, uvolňující cvičení. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna ve Vahách – přibývá

symbol Koruna

Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze, přijímat temnou i světlou stránku našeho života. Máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás.

Váhy mají „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního dnes pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Prospěje nám masáž, a především teplá lázeň, do níž přidáme relaxační vůně. Zapálíme si svíčky, pustíme příjemnou hudbu, dopřejeme si skleničku oblíbeného „moku.“

V těchto dnech konzumujeme co nejvíc čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny, a také speciální čajové směsi k podpoře práce ledvin. Obezřetně volíme tuky, jež používáme při vaření; nejlepší je kvalitní olivový olej, nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Velmi elegantní, sváteční kombinací je černá s bílou. Krásným doplňkem bude šperk s onyxem nebo safírem.

Svůj osobní prostor vyčistíme šalvěji nebo jemnou, květinovou směsí bylin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.