Horoskopy

4. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 4. duben

Náročný den, nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád.

Luna ve Raku – přibývá

symbol Netopýr

Připravme se na příval emocí a rychlé změny nálad a zvýšenou citlivost.

Prohlubuje se naše intuice, vnímáme i to, co nechceme, jsme citlivější a urážlivější než kdy jindy. Snažme se omezit napjaté situace, a pokud možno se vyhněme negativním a kritickým lidem. Nechme se hýčkat rukama odborníků-masérů nebo rukama našeho partnera. Kupme si pro radost něco pěkného; stačí maličkost – kamínek, šátek, kniha.

Při ubývající Luně většina z nás může jíst tak, jak je zvyklá. Do jídelníčku nezapomeneme zařadit saláty. Vyzkoušíme římský salát s rukolou, grilovaným kozím sýrem a ořechy. Také jsou vhodné mléčné produkty; dle odborníků jsou našemu tělu prospěšnější spíš tvarohové pochoutky než jogurty.

Dnes můžeme zvolit světle modrou nebo zelenou. Z kamenů vybereme uzemňující lávu nebo růžový korál.

Pro dobrou náladu vybereme esenci lékořice nebo bílý lotos.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.