Horoskopy

4. května 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 4. květen

Dnes nás čeká náročný den, dáváme si pozor na vše, co děláme. Snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Snažíme se zklidnit a soustředit na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Netopýr

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které stimulují práci našeho srdce: chůze, jogging, plavání. Tělo příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si ji v klidu domova, s knihou nebo s romantickou hudbou.

Dopřejeme si kvalitní potraviny, navštívíme prodejny bio nebo farmářské trhy nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Zelenina, ovoce, maso z dobrých, selských chovů má úplně jinou chuť než běžné z potravinových řetězců.

Z barevného spektra můžeme vybrat oranžovou v kombinaci se zelenou. Ozdobí nás oranžový granát nebo mechový achát.

Vonět nám bude jasmín nebo pomeranč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.