Horoskopy

5. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 5. červen

Oddáme se lásce, otevřeme srdce i mysl a naplňujeme se energií lásky. Ve dnech Luny ve Vahách, které v astrologii představují partnerství, lásku a naše vztahy, je to skoro pravidlo, že více řešíme naše partnerské a milostné vztahy a chceme více lásky rozdávat ostatním.

Luna ve Vahách – přibývá

symbol Kalich

Luna ve Vahách nás učí přijetí, nemáme soudit, kategorizovat a dávat ostatní do škatulek. Musíme si uvědomit, že naše poznání je omezené.

Podpoříme práci ledvin, hodně pijeme, pomůže nám také masáž v oblasti bederní. Pěstíme pleť obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Bojujeme proti celulitidě – pomocí cvičení, masážemi, důsledným pitným režimem a aplikováním kvalitních pleťových mlék na celé tělo.

Léto je „za rohem“, je teplo, více se potíme, proto bychom měli více pít, doporučují se až 3 litry denně. Připravíme si domácí limonády s meduňkou, limetkou, mátou nebo studený zelený čaj. Jíme střídmě v malých dávkách, které tělo dokáže rychle zpracovat.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Dnes nám budou slušet „Venušiny“ barvy růžová a zelená.

Z kamenů můžeme vybrat argentinský rodochrozit nebo malachit. K dnešku se hodí vůně královny květin růže nebo vanilky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.