Horoskopy

5. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 5. červenec

Den vhodný ke vzdělávání, můžeme získat zajímavé informace. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jíme potraviny podporující činnost srdce a střev. Prospěje nám pohyb a cvičení především v přírodě, u vody nebo na zahradě, louce.

Luna ve Štíru - přibývá

symbol Kolo

Pozor na emoce, naše nálada se může rychle měnit. Naše negativní postoje se mohou promítnout v našich vztazích, jak osobních, tak pracovních.

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém pečlivou intimní hygienou. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace, ani lidi, kteří nás stresují. Procházka kolem vody i koupel nám pomůže aktivovat léčivou sílu vodního živlu.

Přednost dáme lehčí, zeleninové stravě, můžeme zajít do vegetariánské restaurace a necháme se inspirovat stravou bez masa. Místo dezertu si dáme ovoce, ananas, jahody nebo jablka. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku, pomůže nám i zlatavý, pivní mok.

Pěknou, přírodní kombinací je zelená a bílá. Vyzkoušejme sílu verdelitu – zeleného turmalínu, líbit se nám může i malachit.

Osvěží nás vůně citrónové trávy nebo máty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.