Horoskopy

5. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 5. duben

Poznáváme svou minulost, své kořeny, získáme informace, s nimiž můžeme pracovat, čistit rodinnou karmu, měnit negativní rodové vzorce. Zorganizujme rodinné setkání, návštěvu, povídejme si o našich předcích, našem rodu, naší minulosti.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Fontána

Energické dny lví Luny představuji spojení naší aktivní složky s pasivní, lze říci jangovou – mužskou s jinovou – ženskou částí.

Naše srdce a oběhový systém potřebují ke správnému fungování pohyb. Tyto oblasti jsou ve dnech Luny ve Lvu citlivější, vyhneme se větší fyzické námaze. Jdeme na procházku, náladu nám spraví kulturní zážitek, návštěva divadla, koncertu nebo posezení s přáteli v oblíbené restauraci.

Ráno si dáme obilnou kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. Uděláme si čas na oběd, jíme v klidu, nikam nespěcháme. Odpolední káva nám nastartuje energii a večer si dáme lehčí zeleninové jídlo nebo polévku. Dodržujeme pitný režim, uvaříme si zelený nebo domácí ovocný čaj a na podporu srdeční činnosti čaj zázvorový.

Pozor na operace srdce, zad, cév.

Můžeme zvolit černou nebo s doplňky zlaté. Z říše kamenů vybereme sluneční kámen nebo onyx.

Vonět nám bude oud nebo damašská růže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 6. 2024

Pokud jste připraveni a dobře zorganizováni, Berani, měl by dnešní den proběhnout hladce a příjemně. Nebojte se oddávat fantaskním snům a věcem rozmarné povahy. Máte právo vybočit z běžné rutiny. Pokud jste však své úkoly nedělali pořádně, budete nyní muset věnovat čas dohánění a plánování dopředu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.