Horoskopy

6. června 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 6. červen

Den vhodný ke vzdělávání, znamení Štíra posílí schopnost získávat důležité informace. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme to, co podporuje dobré trávení a vylučování, cítíme se pak lehčeji a tělo má více energie. Snažíme se více hýbat, prospěje nám procházka v parku, v přírodě.

Luna ve Štíru – přibývá

symbol Kolo

Dnes hrají hlavní roli emoce, jsme zranitelní, negace a neústupnost se mohou promítnout zvláště v partnerské a milostné oblasti.

Staráme se o své tělo, pozornost věnujeme především intimní hygieně, podpoříme vylučování. Prospěje nám pohyb, ženám sedací, léčivé a uvolňující koupele. Na obličej a dekolt aplikujeme výživné masky např. z kozího mléka.

Rychlejšímu zažívání prospívají kořeněné pokrmy s kurkumou, pepřem nebo zázvorem. Také polévky, přílohy a salátové zálivky mohou mít štiplavější chuť chilli papriček nebo česneku. Dostatečně pijeme, dáme si skleničku vína, pivo nebo kvalitní čaj.

Nepijeme chladné nápoje, pozor na operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Zkusme námořnickou kombinaci modrá–bílá.

Udělejme si radost krásnými perlami nebo dendrickým opálem. Naši mysl podpoří vůně máty nebo skořice.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.