Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Horoskopy

Denní horoskop dle luny pro 6. duben

Dnes se probouzí energie našeho těla, s níž je třeba umět zacházet. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme, co jsme začali.
Vydáno: 06.04.2017, Martina Hrušková
Věštba na čtvrtek
Věštba na čtvrtek Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo – koupelemi, uvolňujícím cvičením. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Koruna

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které nám vyhovují vzhledem k našemu věku i konstituci. Tělo příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si ji s hudbou a svíčkami, a třeba i s partnerem a šampaňským.

Jaro je obdobím růstu, vybíráme pečlivě potraviny, které kupujeme. Vyzkoušejme bio výrobky nebo produkty z farmářských trhů nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Pozornost věnujeme i výběru nápojů, které pijeme, základem je vždy kvalitní voda, čaje nebo čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy.

Zvolíme královskou čistou bílou nebo jasně žlutou. Vyzkoušejme očistnou sílu šungitu nebo křišťálu.

Vonět nám bude jasmín nebo lilie.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama