Horoskopy

6. dubna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 6. duben

Dnes se probouzí energie našeho těla, s níž je třeba umět zacházet. Nepouštíme se do nových aktivit, spíše dokončujeme, co jsme začali.

Provádíme očistné procedury, mentálně čistíme svou mysl od různých nánosů a astrálních bytostí, čistíme i své fyzické tělo – koupelemi, uvolňujícím cvičením. Pokud možno se vyhneme masu a povzbuzujícím látkám.

Luna ve Lvu – přibývá

symbol Koruna

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které nám vyhovují vzhledem k našemu věku i konstituci. Tělo příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si ji s hudbou a svíčkami, a třeba i s partnerem a šampaňským.

Jaro je obdobím růstu, vybíráme pečlivě potraviny, které kupujeme. Vyzkoušejme bio výrobky nebo produkty z farmářských trhů nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Pozornost věnujeme i výběru nápojů, které pijeme, základem je vždy kvalitní voda, čaje nebo čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy.

Zvolíme královskou čistou bílou nebo jasně žlutou. Vyzkoušejme očistnou sílu šungitu nebo křišťálu.

Vonět nám bude jasmín nebo lilie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.