Horoskopy

7. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 7. červenec

Dnešek bude náročný, snažíme se o duševní i fyzický klid. Nic nepřeháníme, jíme střídmě, nepijeme alkohol. Ve dnech před úplňkem na nás mohou doléhat problémy a splíny a naše psychika může být značně „rozhozená.“

Naštěstí je konec pracovního týdne a my se můžeme věnovat sami sobě, svým blízkým a také koníčkům.

Luna ve Střelci - přibývá

symbol Had

Dny plné energie, jsme otevření novým možnostem a kontaktům. Máme se bavit, vzdělávat, a nezapomínat ani na pohyb a cvičení.

Mohou ze ozvat bolesti zad, pánve, kyčlí; zajděme si na masáž nebo si jdeme projít do přírody. Doporučují posilovací cviky pro nohy, stehna a boky. Účinné budou čistící masky, a celková údržba pleti, použijeme hydratační a tónovací krémy, vyzkoušejme krémy CC.

Omezíme tučnou a kořeněnou stravu, alkohol. Jíme pokrmy z brokolice, paprik, lusků, stačí je uvařit a posypat sýrem, a máme rychlé, zdravé a nízkokalorické jídlo. Můžeme si také připravit mrkvový nebo fazolový salát. K svačině mezi jídly si dáme ovoce: jablko, pomeranč nebo kiwi.

Bude nám slušet světle nebo tmavě modrá. Pěkným kamenem je modrý achát nebo gem silica.

Může nám vonět borovice nebo cedr.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.