Horoskopy

8. července 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 8. červenec

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání, silný den. Uděláme si pořádek především ve vztazích k druhým lidem. Soustředíme se na nové informace a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Kozorohu - přibývá

symbol Motýl

V těchto dnech jsme praktičtí a zaměřujeme se na důležité věci, které dokážeme dokončit.

Dnes je důležitý náš postoj, hlídáme si páteř, cvičíme speciální, protahovací a silové cviky. Večer si v klidu domova napustíme vanu, přidáme oblíbenou vůni, relaxujeme a čistíme hlavu. Poté natřeme tělo mlékem nebo olejem. Dny v Kozorohu jsou vhodné pro manikúru i pedikúru.

Dnes si můžeme s mírou dopřát sladká jídla, mléčné výrobky, vápník potřebujeme pro pevnost našich kostí. Konzumujeme ořechy, semena a klíčky. Jídlo, které si uvaříme, můžeme dochutit česnekem, křenem oblíbeným kořením. Jako dezert si dáme zmzlinu.

Nevhodné jsou chirurgické zákroky v oblasti pohybového aparátu, kolen, nestříháme si vlasy

Krásnou kombinací barev je růžová a šedá. Bude se nám líbit růžový opál nebo hematit.

Vyzkoušejme vůni moschusu nebo oudu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.