Horoskopy

9. srpna 2017 04:00

Martina Čerňanská

Denní horoskop dle luny pro 9. srpen

Dnes bychom se měli snažit být upřímní především sami k sobě a poučit se z chyb, které jsme udělali. Je to den ztišení a očisty psychiky, nalézání podvědomých vzorců, které nám brání v rozvoji a ke změnám v našem životě, po kterých opravdu toužíme a nedaří se nám je zvládnout.

Luna v Rybách – ubývá

symbol Zrcadlo

V těchto dnech sílí intuice, prohlubuje se empatie a roste touha pomáhat druhým.

Znamení Ryb má v lunárním cyklu vliv na chodidla, nárty, kotníky a také na lymfatický systém. Celé tělo uvedeme do chodu svižným cvičením, poskakováním. Po ranní sprše věnujeme pozornosti reflexním bodům na chodidlech, která natřeme např. arnikovou mastí. Nezapomeneme ani na pěstění pokožky celého těla.

Tělu dodáme už se snídaní co nejvíc vitamínů v přírodní formě. Vymačkáme si červený grep, jíme jablka, mrkev s pomerančem. Vyhneme se masu, uzeninám, různým polotovarům a fast foodu. K obědu si zajdeme do vegetariánské restaurace nebo na těstoviny do pizzerie. Pijeme čaje podporující zažívání a nervovou soustavu.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, na psychologická vyšetření, konkurzy.

Vyzkoušejme kombinaci zelená a fialová. Z kamenů vybereme nefrit nebo čaroit.

Silnou esencí levandule nebo jasmínu provoníme náš prostor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.