Horoskopy

30. července 2018 17:00

redakce Prima Ženy

Drak – Roční čínský horoskop (2018)

Draky čeká rok plný zkoušek, které však zvládnou díky své energii a velkému úsilí, nic jim ale nespadne do klína samo. A to se bude týkat jak pracovní, tak i osobní oblasti života. Je před nimi spousta práce a s tím je spojený i náročný, stresující životní styl.

Ročníky 1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Draci bývají silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do nových věcí. Bývají to lidé s divokou povahou, vtipní, otevření, čestní a k přátelům velkorysí.

Drak v roce 2018

Vaše znamení miluje výzvy a nebojí se změn. Tento rok vám může přinést nejedno překvapení v podobě náhlých situací, které vás mohou tak trochu vyvést z konceptu. Může to být reakce na vaše blízké, kteří se budou chovat nestandardně. Možná půjde o vašeho partnera, o děti nebo o kolegy v práci. Je jisté, že určité věci budete muset chvíli vydýchávat a snažit se o lehkost a nadhled. Neocenitelnou podporou pro vás budou v těchto chvílích dobří přátelé, o které se můžete opřít a kterým se můžete zcela otevřít a podělit se s nimi o problémy. Útěchou vám může být, že právě vaše znamení se řadí k těm statečným a neohroženým, které dokážou zvládnou životní výzvy i krize a okamžitě se z každé situace nehroutí. Tento rok může být určitým rubikonem, přes který musíte projít a uspořádat si svoje osobní priority, povinnosti a závazky. Určitě se snažte neztratit dobrou náladu a pocit, že opravdu všechno se dá při troše dobré vůle zvládnout.

Sdílejte článek