Had – Roční čínský horoskop (2020)

Had – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Hadi bývají pasivní intelektuálové, kteří rozvážně a pečlivě spřádají své plány a čekají na vhodnou chvíli. Had působí dojmem klidného a pomalého tvora, je ostražitý, inteligentní, má pevnou vůli a může být i nebezpečný, protože útočí znenadání. Dovede tvrdě pracovat, zřídkakdy však zastává vysoké funkce, spíše se drží v pozadí. Umí se ovládat a jeho instinktivní a břitký úsudek má na ostatní neuvěřitelnou moc. Tito lidé dokážou pečlivě skrývat své emoce a střeží si své soukromí, takže ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité. Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé, milující kulturu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou spíše konzervativní a nepotrpí si na žádné výstřednosti.

Partnerství a láska

Lidé ve znamení Hada pečlivě skrývají své emoce a ambice, střeží si své soukromí, a jelikož jim nezáleží na tom, zda přitahují pozornost, okolí je mylně považuje za chladné a odtažité bytosti. Ve skutečnosti bývají vřelí, přátelští a soucitní. Dlouhé cesty a časté stěhování je rozčilují. Dávají přednost domovu, jsou hluboce připoutáni ke svým dětem a rodině.

Inteligentní Had potřebuje protějšek na úrovni, proto je pro něj dobrou volbou Kohout nebo pracovitý a schopný Buvol. Budou je také fascinovat Draci, ale lásky jim většinou dlouho nevydrží. Stálé napětí bude ve spojeních s Opicí a Tygrem, zcela vyhnout by se měli Vepřům.

Člověk, který má pravdu, nepotřebuje zvyšovat hlas. (Čínské přísloví)

Hadi v roce 2020

Práce a zdraví budou hlavními tématy nového roku a také největšími zkouškami. Bude nutné dát do pořádku vztahy s kolegy i s nadřízenými, v případě, že se nesetkají s pochopením, měli by přemoci svoje obavy a strach a hledat si lukrativnější zaměstnání. Stejně tak v oblasti zdraví bude hodně důležité sledovat „řeč těla“ a v případě problémů navštívit lékaře. Hadi by se neměli vyhýbat ani preventivním prohlídkám, předejdou tak zbytečným problémům, které mohou pak dlouhodobě řešit. Celkově lze říci, že půjde o rok, kdy budou muset udržet to, co mají, nepůjde o velký posun a boom v žádné oblasti, ať již v profesní, nebo milostné.

[[nid:6283865]]

Sdílejte článek
Štítky láska horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.