Had – Roční čínský horoskop (2021)

Had – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

„Člověk, který má pravdu, nepotřebuje zvyšovat hlas.“

Hadi bývají pasivní intelektuálové, kteří rozvážně a pečlivě spřádají své plány a čekají na vhodnou chvíli. Had působí dojmem klidného a pomalého tvora, je ostražitý, inteligentní, má pevnou vůli a může být i nebezpečný, protože útočí znenadání. Dovede tvrdě pracovat, zřídkakdy však zastává vysoké funkce, spíše se drží v pozadí. Umí se ovládat a jeho instinktivní a břitký úsudek má nad ostatními neuvěřitelnou moc. Tito lidé dokážou pečlivě skrývat své emoce a střeží si své soukromí, takže ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité. Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé milující kulturu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou spíše konzervativní a nepotrpí si na žádné výstřednosti.

Láska a vztahy

Inteligentní Had potřebuje protějšek na úrovni, proto je pro něj dobrou volbou Kohout nebo pracovitý a schopný Buvol. Budou ho také fascinovat Draci, ale láska jim většinou dlouho nevydrží. Stálé napětí bude ve spojeních s Opicí a Tygrem, zcela vyhnout by se měl Vepřům.

Had v roce 2021

Toto znamení čeká rok, který nepřinese velké změny, spíše posune vpřed to, co už bylo dříve rozehráno. Lze říct, že půjde o rok, kdy by tito zrozenci měli střádat svoje síly, nedělat velká rozhodnutí, která mohou ovlivnit jejich budoucnost.

[[nid:7212882]]

Sdílejte článek
Štítky horoskop

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.