Horoskopy

1. dubna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 1. dubna

Den harmonie, očisty, touhy po vyšším poznání. Je po úplňku, odpočíváme, děláme si pořádek především ve vztazích k druhým, plánujeme svoji budoucnost. Přivoláváme do svého života lásku – k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna ve Vahách – ubývá

symbol Motýl

Luna ve Vahách přináší touhu po harmonii a klidu, energie je kultivovaná, naše reakce jsou emocionálnější, záleží nám na tom, jak o nás druzí smýšlejí.

Po úplňku se snažíme o očistu ledvin, pomůže nám i teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení na míči nebo s kruhem. Pěstíme pokožku obličeje, ale nezapomeneme ani na ruce. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro psychickou pohodu volíme příjemné kulturní zážitky nebo setkání s přáteli.

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi, např. mateřídouškový nebo šípkový čaj. Uvaříme si brokolici, květák, zeleninové rizoto nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny. Maso raději vynecháme. Pomohou nám brusinky – kompot, džem nebo sušené plody.

Pozor na operace v oblasti ledvin, nepijeme alkohol, nejíme tučná jídla, solíme méně.

Pro dnešní den zvolíme neutrální, světlé tóny béžové s bílou. Ozdobíme se růžovým opálem nebo achátem.

Může se nám líbit vůně jasmínu nebo opuncie.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.