Horoskopy

1. listopadu 2017 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle luny pro 1. listopadu

Na dnešek si naplánujme také důležité aktivity týkající se našich financí. Příznivý den k zahájení projektů, které skončí zdarem. Konečně se nám může podařit vyřeit různé vlekoucí se pracovní a obchodní záležitosti, štěstí je dnes na naší straně.

Luna v Rybách - přibývá

symbol Trubka

Vládu přebírají emoce, romantika, útěk od reality všedního dne, to jsou dny Luny v Rybách.

Energie těchto dnů je jinová, přijímající, proto i naše tělo dokáže více vstřebat živiny a léčivé přípravky. Jako poslední znamení zvířetníku ovládají Ryby nohy – chodidla, nárty, kotníky, to jsou oblasti, o které máme pečovat. Uděláme si koupel a masáž celého těla, nejlépe kartáčem z přírodních žíní.

Při přibývající Luně jíme méně, než jsme běžně zvyklí, naše tělo více ukládá. V podzimních měsících naše tělo uvítá teplé polévky, vyzkoušejme cibulačku nebo česnečku. Večer si připravíme grilované papriky nebo vařenou brokolici či obalovaný květák. Dodržujeme pitný režim, přednost dáme teplým nápojům, můžeme si dát i kvalitní pivo nebo červené víno.

V těchto dnech nám sluší odstíny modré nebo zelené. Krásným kamenem je gem silica nebo křišťál.

Bude nám vonět královna květin růže nebo myrha.

Přečtěte si i podrobný týdenní i měsíční horoskop pro všechna znamení!

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.