Horoskopy

10. června 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 10. června

Pozor na nepříjemnosti, lepí se na nás komplikace i nepříjemní lidé. Nenecháme se vtáhnout do negativních her, manipulací, výčitek nebo kritiky.

Bereme vše s nadhledem, vědomě vytváříme harmonii a lásku a posíláme ji na všechny strany. Měli bychom dávat pozor, kam svojí energii směřujeme, jsme plní nadšení, které může brzy vychladnout.

Luna v Beranu – ubývá

symbol Žába

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrény, snažíme vyhnout stresu a eliminovat kontakt s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, můžeme použít masážní pomůcky, pomáhá i studený obklad na temeni. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na obličej i vlasy.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, ne tučné, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy nebo bylinkové čaje, nejlepší je kvalitní, nesycená voda.

Pěknou barevnou kombinací je zelená a oranžová. Ozdobíme se šperkem s malachitem nebo granátem.

Naší mysl zklidní vůně levandule nebo vanilky.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.