Horoskopy

11. července 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. červenec

Dnes bude příjemný den pod symbolem Lotosového květu, který v nás probouzí svojí krásou klid a harmonii. Vyzkoušejme sílu meditace, stačí 15 minut v klidu, o samotě. Vyčistíme „práh svých myšlenek“ zbavujeme se zbytečného myšlenkového balastu, strachu a negativních emocí.

Luna v Blížencích – ubývá

symbol Lotosový květ

Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním pracovním i osobním.

V těchto dnech nám prospěje, když si zacvičíme, protáhneme tělo, oblast páteře, končetin především paží. Háklivým orgánem Blíženců jsou plíce, proto se snažíme dýchat plynule, cvičíme na čerstvém vzduchu, zajdeme do parku nebo lesa mezi stromy. Vhodná je masáž, péče o ruce, zábaly a manikúra.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVENCI? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Ve stravě si můžeme dopřát i více tučných jídel, v době vlády znamení Blíženců lépe vstřebáváme tuky. Pro ty, kdo nejedí maso, to mohou být ořechy, semínka, saláty s olejovou zálivkou a také zelenina, zvláště brokolice a květák. Pijeme nesycenou vodu, čaje, mátový, z měsíčku, jasmínový nebo zelený.

Zkusíme zkombinovat modrou a bílou. Bude se nám líbit šperk s tyrkysem nebo chalcedonem.

Z vůní vybereme mátu nebo borovici.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.