Horoskopy

11. června 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. června

Je počátek týdne, v tento den vidíme věci tak, jak jsou bez „růžových brýlí.“ Dokážeme se zbavovat iluzí a vidíme i ostatní takové, jací opravdu jsou.

Zkoušíme se harmonizovat se na vyšší vibrace pomocí meditace,hudby, kamenů, modlitby věnujeme sobě ale i druhým. Jsme vděční za vše, co v životě máme a snažíme se pozitivně přitahovat do života

Luna v Býku - ubývá

symbol Žezlo

Luny v cyklu Býka nás zklidňuje a učí přijmou zákonitosti přírody, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Při dnech v Býku je háklivější náš krk, hrtan, ale i krevní oběh. Protože Luna ubývá, můžeme začít s očistnými a odtučňovacími kúrami. Býkům vládne Venuše, planeta krásy, proto je ideální čas na zkrášlovací procedury, pěstění pokožky těla. Vhodná doba na rodinné a přátelské setkávání.

CO VÁS ČEKÁ V ČERVNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Energie těchto dnů je zemní, doporučuje se konzumovat kořenovou zeleninu, jako samostatné jídlo nebo jako přílohu. Snažíme se o rozumný jídelníček, abychom nezahltili tělo, dopřejeme si i kalorický náročné pokrmy, ale v menší míře. Pijeme čaje na trávení, fenyklový, mátový nebo nálev z majoránky. Je čas ovoce, jahod, třešní a meruněk z kterých můžeme připravit např. tvarohové knedlíky, palačinky a další sladká jídla.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů.

Mohou se nám líbit barvy přírody – zelená a hnědá. Vybereme šperk s malachitem nebo bronzitem.

Krásnou vůní je ambra nebo santal.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.