Horoskopy

11. ledna 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. leden

Dnes si pokud možno vyhradíme čas pro meditaci a zklidnění. Vhodný je i půst, tělo se dokáže zbavit nečistot, a také naše duše se uvolňuje z negativních vzorců a přesvědčení.

Zvyšuje se naše intuice, chápeme, proč se nám určité věci v životě staly, odpouštíme sami sobě i ostatním, vnímáme jednotu a harmonii božství…

Luna ve Štíru – ubývá

symbol Želva

V těchto dnech pěstíme vlasy, po umytí je přelijeme přírodní březovou nebo kopřivovou vodou. Pleť natřeme na noc konopnou mastí, ráno budeme mít obličej vyhlazený. Tyto dny přejí napětí a dobrodružství, uděláme si čas na to, co nás baví, naplňuje a dodává nám energii.

MÁME PRO VÁS PODROBNÝ HOROSKOP NA ROK 2018 PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna sice ubývá, ale symbolem dnešního dne je Želva, proto raději volíme jídlo, které nebude příliš zatěžovat náš trávicí trakt. Nemáme-li chuť vařit, zajdeme si na jídlo do vietnamské nebo čínské restaurace, kde mají vždy dostatečný výběr zeleninových a „zdravých“ jídel. Cyklus Luny ve Štíru žádá experimenty, novinky a změny – i v našem jídelníčku.

Může se nám líbit šedá a černá stříbrná. Z kamenů vybereme obláčkový obsidián nebo hematit.

Tou pravou vůní pro dnešek je ylang-ylang nebo myrha.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.