Horoskopy

12. května 2018 04:00

Martina Čerňanská

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 12. květen

Dnes máme čas konečně sami na sebe, můžeme vidět skutečnost bez příkras. Ladíme se na vyšší vibrace pomocí kamenů, hudby, meditujeme, modlitby věnujeme sobě i druhým. Vyjdeme si na výlet do přírody a čistíme svou hlavu od balastu různých negativních informací a zpráv.

Luna v Beranu - ubývá

symbol Žezlo

Tento cyklus přináší energii, spontánnost, soutěživost a impulsivnost, uděláme si čas na pohyb, sport

Tento cyklus Luny má vliv na oblast hlavy, můžeme mít sklony k bolestem hlavy a migrénám. Pomohou uvolňující cviky, masáž hlavy a zátylku, š etříme všechny smyslové orgány, i sluch - vyhýbáme se hlučnému prostředí, také zrak - nevysedáváme dlouho u obrazovky.

CO VÁS ČEKÁ V KVĚTNU? PŘEČTĚTE SI PODROBNÝ HOROSKOP PRO KAŽDÉ ZNAMENÍ!

Uděláme si „odlehčující den,“ jíme co nejvíc ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Jíme plodovou zeleninu, hrách, čočku. Nebo pijeme jen ovocné či zeleninové šťávy, nebo bylinkové a detoxikační čaje, vodu s citrónem nebo limetkou.

Pozor na operace v oblasti hlavy a smyslových orgánů. Pro více energie zvolíme oranžovou nebo červenou. Zvolíme ametrín nebo granát.

Zklidní nás vůně meduňky nebo heřmánku.

Zajímá vás, zda se k sobě hodíte? Otestujte si to v partnerském horoskopu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.